Rødvin (Cabernet Sauvignon ) Miris Blend
Dyp rubyfarge. Duft av modne røde bær, lær, vanilje og skog. På palettet er den fruktdrevet & sødmefull, med smak av solbær, mørke plommer og noe jordlig & grønt. Medium, silkemyke tanniner og en balansert bærpreget avslutning. Denne vinen er ideell både til en avslappende kveld og til festlige måltider. Med sin rike fruktighet og jordlige undertoner, er den et perfekt valg til kraftige retter som coq au vin, Boeuf bourguignon eller en klassisk Beef Wellington. Fruktigheten & sødmen gjør den også til et utmerket følge til meksikansk mat, tandoori-lam, eller et ostefat med parmesan og manchego. Aromaene av mørke bær og vanilje harmonerer også utmerket med desserter som inneholder mørk sjokolade. Vinen er likevel nydelig alene, gjerne sammen med en god bok foran peisen.
Varenummer: 904007 | EPD-nummer: | GTIN: 97059369040079
Varenummer: 904007
EPD-nummer:
GTIN: 97059369040079
PRODUSENT: Wulff & Co AS
VAREMERKE: Wulff & Co
1761 produkter i databasen
Ingredienser
Dealkoholisert vin (druer, konsentrert druesaft, konserveringsmiddel: E242, svoveldioksid), karbondioksid.
Allergener
|
|
|
|
|---|---|---|
| Gluten |
|
|
| Skalldyr |
|
|
| Egg |
|
|
| Fisk |
|
|
| Peanøtter |
|
|
| Soya |
|
|
| Melk |
|
|
| Nøtter |
|
|
| Selleri |
|
|
| Sennep |
|
|
| Sesamfrø |
|
|
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
|
| Lupin |
|
|
| Bløtdyr |
|
| Allergen | ||
|---|---|---|
| Gluten |
|
Nei |
| Skalldyr |
|
Nei |
| Egg |
|
Nei |
| Fisk |
|
Nei |
| Peanøtter |
|
Nei |
| Soya |
|
Nei |
| Melk |
|
Nei |
| Nøtter |
|
Nei |
| Selleri |
|
Nei |
| Sennep |
|
Nei |
| Sesamfrø |
|
Nei |
| Svoveldioksid eller sulfitter |
|
Nei |
| Lupin |
|
Nei |
| Bløtdyr |
|
Nei |
Merk at all allergeninformasjon må brukes med varsomhet og kun forstås som veiledende.
Den som tilbereder/serverer mat til en allergiker må alltid lese varens/pakningens ingrediensliste nøye.
Matinfo er ikke ansvarlig for eventuelle feil eller mangler i den oppgitte informasjonen.
Næringsinnhold
Pr. 100 gram.
| Energi | 76 kJ/ 18 kcal |
| Fett | 0,50 g |
| hvorav | |
| - Mettede fettsyrer | 0,00 g |
| Karbohydrat | 4,30 g |
| hvorav | |
| - Sukkerarter | 3,40 g |
| Protein | 0,50 g |
| Salt | 0,00 g |
| * av daglig referanse inntak | |
Produktinformasjon
| Opprinnelsesland | Frankrike |
| Opphavsland | Frankrike |
| Varegruppe | |
| Varenummer | 904007 |
| EPD-nummer | |
| GTIN | 97059369040079 |
| GTIN2 | 7090067380033 |
| GTIN3 | |
| Opprettet dato | 08.01.2026 |
| Oppdatert dato | 08.01.2026 |
Oppbevaring
| Temperatur, min | Ikke oppgitt |
| Temperatur, max. | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, total | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet, min. antall dager fra levering til sluttbruker/kjøkken | Ikke oppgitt |
| Lagringsgrad | |
| Holdbarhet etter åpning (kjøl og frysevarer) | Ikke oppgitt |
| Holdbarhet etter tining (fryste varer) | Ikke oppgitt |

















